Globalny zamach stanu. Dr Jacob Nordangard

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 1-2 dni robocze
Cena: 97,20 zł 97.20
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: -
Kod produktu: 9788396172952

Opis

Kolejna, ważna książka dr. Jacoba Nordangårda opisuje proces Totalnej Kontroli, ujawnia metody i identyfikuje aktorów. 

„Jego praca jest fantastyczna. Musisz go poznać. Musisz przeczytać jego książki. Musisz przeprowadzić z nim wywiad w Solari Report.” To były słowa mojego wielkiego, szwedzkiego sojusznika ─ solidny człowiek biznesu, mój przyjaciel, zwykle nie jest tak entuzjastyczny. Mówił o odkrytym przez siebie szwedzkim badaczu i pisarzu, dr Jacobie Nordangårdzie.

I tak się stało, że podczas podróży do Sztokholmu na początku tego roku jadłam kolację z Jacobem i jego żoną Inger i dowiedziałam się więcej o ich pracy. Zaintrygowana, przeczytałam książkę Jacoba ROCKEFELLER. TOTALNA KONTROLA o rodzinie Rockefellerów i jej wieloletnich inwestycjach, mających na celu zinstytucjonalizowanie technokratycznej kontroli. Opublikowana w 2019 r. książka dostarcza solidnych dowodów na celową inżynierię centralnego sterowania, w tym uzbrojenie problemów środowiskowych. Gdy istniejące systemy walut fiducjarnych upadają, interesy Rockefellera i jego syndykat promują kontrolę energii i węgla, aby wzmocnić swój kartel banków centralnych.

Po ponownym spotkaniu i wspólnej konferencji z dr Nordangårdem na Konwencji Zorzy Polarnej w Malmo w Szwecji tej wiosny, zaprosiłam go, aby dołączył do mnie w Raporcie Solari. W oczekiwaniu na naszą dyskusję, udostępnił mi przedpremierowy egzemplarz swojej nowej książki „The Global Coup d’État” (GLOBALNY ZAMACH STANU).

Inżynieria centralnego sterowania wymaga dużo pracy — i pozostawia ślad w dokumentach. Dr Nordangård dołożył wszelkich starań, aby określić ludzi, grupy, wydarzenia i ramy regulacyjne, które były i są wykorzystywane do konsolidacji i uzasadnienia globalnej władzy. Jego dbałość o szczegóły wraz z niezwykłą zdolnością do syntezy tworzą dzieło niezwykle dobrze wykonane i łatwe do czytania.

Potrafi również przełożyć oficjalne narracje używane do sprzedawania społeczeństwu zachodzących zmian na rzeczywisty, technokratyczny język – praktyczne aspekty tyranii. Dokonane przez niego porównanie Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ z aplikacjami technologicznymi Światowego Forum Ekonomicznego do wdrażania kontroli, przedstawione w Załączniku C ─ Agenda 2030: Globalne Cele i Rozwiązanie Technokratyczne, jest doskonałym tego przykładem. Koniecznie przeczytaj Załącznik C – jest pełen bezcennych szczegółów.
Słowo „zamach stanu” prawdopodobnie większości ludzi kojarzy się z nagłym, gwałtownym przejęciem władzy, czołgami wokół budynków rządowych, aresztowaniami, czystkami dysydentów, przejmowaniem kanałów medialnych i tak dalej. Ale nie zawsze tak musi być. Przewrotowcy mogą też uzurpować sobie (totalitarną) władzę bez przemocy, w sposób całkowicie legalny, za zgodą ludzi, a nawet entuzjazmem – nawet w demokracji.
 
 

Wykorzystują wiele zagrożeń „egzystencjalnych” (terroryzm, niszczenie środowiska, zagrożenia klimatyczne, kryzys uchodźczy, pandemie), przed którymi musimy zostać „uratowani” przez bardziej stanowcze i bardziej scentralizowane zarządzanie. Dominium też nie musi być inicjowane od razu, może wkradać się stopniowo. Chociaż znaki są zawsze widoczne, niewielu decyduje się na ich oglądanie – jeśli tylko zamach jest starannie przygotowany, aby planiści zamachu zyskali szeroką uwagę, przedstawiając się jako „zbawiciele w potrzebie” lub dlatego, że wydaje się, że nie ma alternatywy.

 
 

Aby odnieść sukces w puczu, potrzebna jest celowa, długofalowa praca, dobrze naoliwiony aparat propagandowy i czekanie na odpowiednią okazję. Po zamachu przejęcie może nastąpić dość szybko. Gdy obywatele odkryją, co się stało, może być już za późno, aby coś z tym zrobić. Pół biedy, jeśli tak się dzieje w jednym kraju. Jednak gdy dzieje się to na poziomie ponadnarodowym, nie ma dokąd uciekać i nie ma u kogo szukać pomocy. To jest dokładnie to, co dzieje się teraz, właśnie tu i teraz.

Informacje dodatkowe
Autor: Ph.D. Jacob Nordangård
Tytuł oryginału: Den globala statskuppen
Format: 155×230
Oprawa: Miękka ze skrzydełkami
ISBN: 978-83-961729-5-2
Ilość stron: 384

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl