Rockefeller Totalna Kontrola Dr Jacob Nordangard

Dostępność: brak towaru
Cena: 87,00 zł 87.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: inny
Kod produktu: 9788396172914

Opis


Książka Rockefeller. Totalna kontrola przedstawia aktualne wydarzenia rozgrywające się wokół jednej z najbogatszych rodzin świata, rodziny Rockefellerów. Śmierć najsłynniejszego jej członka, patriarchy rodziny – Davida, w 2017 roku bynajmniej nie zakończyła działalności rodziny, choć pozornie mogło się tak wydawać. Historia, polityka, medycyna, rolnictwo, ochrona środowiska, technologia, duchowość, New Age i sztuczna inteligencja – to tylko kilka dziedzin, które od dekad interesują i stanowią pole działania Rockefellerów i ich sieci powiązań. Zaskakuje fakt, że wszystkie te obszary łączą się bezpośrednio z Agendą 2030, Wielką Transformacją, czy też Wielkim Resetem, dyrygowanymi przez Światowe Forum Ekonomiczne i ONZ. Ta sama rodzina stoi za celami zrównoważonego rozwoju, prezentowanymi jako konieczna ścieżka transformacji świata w odpowiedzi na zmiany klimatyczne. To właśnie ukazanie tych powiązań stanowi o wyjątkowości pracy autora.

Wielu z nas słyszało o rodzinie Rockefellerów, internet pełen jest treści na jej temat, jednak nadal w większości kojarzymy nazwisko Rockefeller głównie ze sferą finansów, bankami i ropą naftową. Internet oferuje w zasadzie rozsypane elementy, nie pokazujące całości obrazu i nie łączące wielu zaskakujących wątków. Tymczasem, rodzina Rockefellerów od zawsze dbała, by swoimi pionkami obstawić pola globalnej szachownicy po obu jej stronach. To ona stoi za większością globalnych organizacji ekologicznych i filantropijnych, a także klubów i think tanków, które nadają bieg światowym trendom w kulturze i świadomości (a nawet duchowości!). O ile dość łatwo łączymy postacie takie jak Henry Kissinger czy Al Gore ze sferą Rockefellerów, to z całą pewnością w zdumienie (a niekiedy szok) wprawi nas informacja o trwałej współpracy rodziny z propagatorami New Age, takimi jak Deepak Chopra, Oprah Winfrey czy José Argüelles.

Czym właściwie jest „totalna kontrola”? Czy jej źródłem rzeczywiście są tylko politycy i bankierzy obecni w mediach głównego nurtu, z łatwością wskazywani palcem jako przyczyna większości frasunków i zgryzot współczesnej cywilizacji? Dlaczego przy tak dużej ilości organizacji z założenia działających dla dobra planety, pozytywne efekty ich pracy można z trudem zauważyć? Odpowiedzi na te i inne pytania przyniesie książka, którą Czytelnik właśnie trzyma w dłoniach. Ostatecznie autor pokazuje pełen obraz scenariusza zdarzeń, który Rockefellerowie wybrali dla ludzkości, a który przewiduje stworzenie Ludzkości 2.0 i Globalnego Mózgu, posługując się technokracją jako nowym globalnym ustrojem oraz świadomą ewolucją, humanizmem ewolucyjnym i New Age jako nową globalną religią. Nadal jest nadzieja, że ludzkość napisze jednak własny, zupełnie inny, scenariusz – i tego nam wszystkim życzę.

Autor: Jacob Nordangård, Ph.D.

Format: 155×230, zdjęcia

Ilość stron: 448

Oprawa: Miękka ze skrzydełkami

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl