Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Ilość szkodliwych substancji, które z łatwością mogą stać się alergenami, a które znajdują się w powszechnie dostępnych środkach czystości i kosmetykach jest niepokojąca. Świadomość tego faktu, wśród konsumentów staje się na tyle powszechna, że na rynku pojawia się coraz więcej i więcej środków czystości, które z czystym sumieniem określamy jako ekologiczne środki czystości. Zwane są również potocznie ekologiczną chemią co może brzmieć trochę kuriozalnie ale jest w pełni zrozumiałe w dla wszystkich osób będących klientami sklepów ekologicznych.
W związku z tym, że właśnie znajdują się Państwo w internetowym sklepie ekologicznym, również tu znaleźć można szeroki wybór ekologicznych środków czystości oraz ekologicznych, naturalnych kosmetyków.
Wśród wszystkich produktów z tej kategorii można znaleźć proszki i płyny do prania, płyny do płukania, odplamiacze, proszki, sole i nabłyszczecze do zmywarek, płyny do naczyń, uniwersalne płyny do czyszczenia, płyny do toalet.... generalnie całą gamę wszystkich środków czystości, które są na co dzień wykorzystywane w każdym gospodarstwie domowym.
Poza nimi znajdziecie w naszej ofercie również środki higieny osobistej czyli mydła, szampony, pasty do zębów, dezodoranty, odżywki do włosów, kremy, balsamy, peelingi itd.
Proponowane przez nas produkty są bezpieczne zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Nie uczulają i są produkowane w maksymalnym możliwym stopniu na bazie naturalnych produktów takich jak na przykład orzechy piorące. Wśród dodatków, które stanowią o ich prawdziwej, naturalnej wartości są dodatki, które również są o wiele bardziej naturalne, niż moglibyście przepuszczać.
Mowa tu na przykład o naturalnych olejkach eterycznych, których dodatek do ekologicznych płynów do płukania stanowi o ich niepowtarzalnej, ekologicznej wartości.
Jest to tylko jeden z przykładów wartości dodanej jaką jest ekologiczność ekologicznych środków czystości. Podstawową bowiem kwestią jest ich bezpieczeństwo dla środowiska naturalnego połączonego ze skutecznością w działaniu.
Powoduje to, że wybór ekologicznych środków czystości jest dobrą inwestycją nie tylko z punktu widzenia naszego portfela ale również środowiska naturalnego w którym żyjemy.

KOSMETYKI CZYSTOŚĆ HIGIENA

 Chlorek magnezu 240g K2 Chlorek magnezu 240g K2
Producent: VEGAMARKET
Cena:

16,74 zł

szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl