O firmie

Od wielu lat zajmujemy się sprzedażą w internecie towarów, które można ująć w haśle: żywność ekologiczna, zdrowa żywność, suplementy diety, kosmetyki naturalne, zioła, przyprawy i wszystko co ujmuje się w pojęciu zdrowy styl życia.

Udało nam się z być jedną z pierwszych polskich firm rozwijających sprzedaż w sklepach internetowych, których głównym produktem była i jest żywność z certyfikatem ekologicznym.

Celem naszym było i jest umożliwienie prostych, łatwych i przyjemnych zakupów internetowych wszystkim zwolennikom ekologicznej kuchni oraz osobom, które z powodów trapiących je chorób, alergii i nietolerancji pokarmowych szukają pomocy w zmianie swoich codziennych nawyków żywieniowych.

Rosnąca ilość osób dotkniętych coraz powszechniejszymi chorobami cywilizacyjnymi takimi jak choroby nowotworowe, choroby układu krążenia, cukrzyca, otyłość sprawia że rynek żywności ekologicznej rośnie z roku na rok. Ten wzrost dotyczy nie tylko Polski ale wszystkich krajów wysokorozwiniętych. Niestety, również w krajach które do tej pory nie były dotknięte plagą niezdrowych "fast foodów" problemy zdrowotne związane z jakością spożywanego jedzenia stają się coraz powszechniejsze.

Jest to dowód na to, że każdy jak najszybciej powinien zwrócić uwagę na to co jest podstawą naszego pożywienia. Jest to dowód na to że żywność ekologiczna to nie tylko moda ale również wybór podyktowany naszym samopoczuciem, zdrowiem i myśleniem o naszej kondycji w perspektywie najbliższych lat.

Decyzja o zmianie diety w jak największym stopniu opartej o produkty organiczne, z certyfikatem ekologicznym jest również dowodem na odpowiedzialne myślenie o środowisku naturalnym, otaczającej nas przyrodzie. To myślenie o dobrostanie zwierząt, które podobnie jak my zamieszkują naszą planetę.

Wybór diety opartej o żywność ekologiczną jest podyktowany tak wieloma argumentami, że śmiało można powiedzieć że nie ma się nad czym zastanawiać bo decyzja taka nie ma w zasadzie żadnych minusów.

Rosnąca podaż i coraz łatwiejszy dostęp do produktów oznaczonych zielonym listkiem, będącym obowiązującym w całej Unii Europejskiej, symbolem żywności ekologicznej powoduje, że żywność ekologiczna jest coraz tańsza i coraz bardziej dostępną dla każdego konsumenta.

Właśnie nasz sklep ekojemy.pl jest częścią łańcucha dostaw, dzięki któremu żywność organiczna, naturalne kosmetyki, ekologiczne środki utrzymania czystości oraz suplementy diety trafiają od producentów do finalnych konsumentów jaki mi jesteście Wy - nasi klienci.

Kierując się tym staramy się zapewnić Państwu jak najszerszą ofertę, dostępną w jak najkrótszym czasie i w jak najbardziej przystępnej cenie. Staramy się aby nasza oferta i warunki wykonania Państwa zlecenia były kompromisem wszystkich tych uwarunkowań, kompromisem który ma na celu zapewnienie Państwu jak największej sytuacji z całego procesu zakupów  jakie są wykonywane w naszym sklepie.

Serdecznie zapraszamy do zakupów i będziemy wdzięczni za wszystkie uwagi dotyczące naszej oferty oraz naszej obsługi

Pozdrawiamy serdecznie
Załoga Ekojemy.pl

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl